Kryesore

News24 Livestream
Poll

News24 Youtube

Vlorë,ekzekutohet 40-vjeçari teksa udhëtonte në mjetin e tij. Viktima i arrestuar për vrasje më 2011

Vlorë,ekzekutohet 40-vjeçari teksa udhëtonte në mjetin e tij. Viktima i arrestuar për vrasje më 2011

Kryeprokurori Olsian Çela: Vizioni ynë, t’i ofrojmë qytetarëve një sistem drejtësie të besueshëm

Metani: S’kanë çfarë të bëjnë Kushtetuta me ligjet, nëse magjistratët s’janë të ndërgjegjshëm...

Ambasadorja Kim flet për reformën në drejtësi: Mbetet ende për t’u bërë. Jemi me ju krah për krah

Dita e Drejtësisë, kryetarja e KLGJ Naureda Llagami: Duhet të jemi modeli i drejtësisë që duam

Kreu i KLP, Gent Ibrahimi: Fara e drejtësisë së re ka zënë rrënjë, frytet po vijnë. Detyra jonë...

Nis procesi i vaksinimit të punonjësve të fasonerive. Manastirliu jep lajmin e mirë: Sot vijnë...

Raporti: Në Shqipëri forma më e rëndë e kapjes së shtetit. Reagon Presidenti

Vrasja në Vlorë/ Gazetari shpjegon dinamikën e atentatit. \"Të paktën 18 fishekë janë shkrehur...\"

Kush është 40-vjeçari i ekzekutuar në Vlorë, pronar i lokalit të njohur në Lungomare

Atentati në Vlorë/ Njoftimi zyrtar i Policisë: Ndërron jetë 40-vjeçari Bledar Bircaj

Ekzekutim me kallashnikov në mes të Vlorës, ja pamjet e “BMW X5”-së të goditur nga plumbat...

Kallëzimi në SPAK, PD nxjerr sërish emra: Si u arrestua dhe u lirua krimineli që blinte vota për...

Temperatura të larta, por dhe rreshje shiu. Ja se si do të ndryshojë moti këtë javë

“Kush e vrau Elisabetën?!”,familjarët e 31-vjeçares që ndërroi jetë gjatë lindjes:Kërkojmë drejtësi

Rama paralajmëron anëtarët e PS:Kush s\'ka bërë sa duhet në terren,t’ia lërë vendin dikujt tjetër...

Paralajmërimi i Ramës: Do pastrojmë administratën nga ata që janë turp i shtetit, ta çlirojmë nga...

Rama mbyll njëherë e mirë derën për Metën: Me të dhe partinë e tij s\'ka dhe s’do të ketë asnjë...

“Humbëm 4 mandate nga fletët e pavlefshme”, Rama: Ta kthejmë fitoren tonë në fitore për Shqipërinë

Vdekja nga kërpudhat, çfarë ndodhi në Manëz të Durrësit me 3 anëtarët e familjes nga Gjilani?

Real Story

Shqiptarët për shqiptarët

Me Zemër të Hapur

Rrugëtim me Anilën

Fit Station