Kryesore

News24 Livestream
Poll

News24 Youtube

“Luarasi” zhvillon \"Nuk do të ketë më natë\", Ruka: Debati do t’i kushtohet të drejtave të njeriut

“Luarasi” zhvillon \"Nuk do të ketë më natë\", Ruka: Debati do t’i kushtohet të drejtave të njeriut

Tridhjetë urgjenca në 24 orë, COVID-i i merr jetën të moshuarës, kishte bërë të 2 dozat e vaksinës

“Helena, njeriu që më dha gjithë gëzimet e kësaj bote”! Kadare urim të ndjerë për bashkëshorten

Me shpejtësi deri në 147 km/h, Policia ndëshkon shoferët e ”pabindur”: Pezullohen 9 leje drejtimi

Edi Rama çmend 4300 kadetët e West Pointit, komandantët mezi i mbajnë: E keni...

Festivali Ndërkombëtar i Filmit për të Drejtat e Njeriut në Tiranë,të pranishëm personazhe të njohur

“Kam kryer krime edhe në Shqipëri”,biznesmeni Pecorelli:Kalova 8 muaj në një komunitet priftërinjsh

Strehimi afganëve në Q.S/Veliaj:Në konvikte kanë qenë vetëm studentë me provime të mbartura, të...

Zjarri në Sarajet e Toptanëve/Veliaj:Para incidentit po flisnim me kryeministrin për ta shpronësuar

Akuzat për favorizime kandidatësh/Veliaj:Më gjeni një kontakt,telefonatë a sms ku të kem interferuar

A do garojë për mandat të 3?Veliaj: Do ta bëja me shumë kënaqësi,s\'e di a kanë 2 njerëz në politikë

“E kisha parashikuar që Saliu do e mbyllte me turp”, Veliaj: PD dhe Shqipëria do jetë më mirë me...

“Rritja e çmimit të pronës, tregues i progresit”, Veliaj: Jo mafie në ndërtim.Çdo gjë kalon në bankë

Situata politike dhe qeveria “Rama 3”,Veliaj:Fokusi tek ekonomia,ulja e borxhit publik e mundur

“Ndërhyrja më brutale”, Vuçiç paralajmëron masa ndaj Kosovës: Situata shumë serioze, vështirë të...

\"Viral\" hap Festivalin Ndërkombëtar të Filmit për të Drejtat e Njeriut, regjisorët: Dokumentim unik

Festivali Ndërkombëtar i Filmit për të Drejtat e Njeriut/Wilton:Vrasja e grave, një sfidë që...

Situata e COVID-19/Ministria e Shëndetësisë: 451 raste të reja dhe 7 humbje jete në 24 orët e fundit

Rama në New York, pritet me nderime në Akademinë Ushtarake: Bashkëpunim për binjakëzimin me...

Basha i mbyll \"deren\" Berishes: Nuk ka Kuvend Kombetar

Real Story

Shqiptarët për shqiptarët

Me Zemër të Hapur

Rrugëtim me Anilën

Fit Station