Home > Sport News Plus

Sport News Plus

Sport News Plus

“Sport News Plus” emisioni sportiv çdo të diel në ekranin e News24, sjell tek ju të rejat më të fundit nga futbolli në vend dhe jo vetëm. Intervista ekskluzive, të ftuar specialë, debat, moviolë, emocione dhe garë, në një orë e tridhjetë minuta. Gjithçka ndodh në Superligë, analizohet nga specialistë të mirënjohur të futbollit në vend, duke trajtuar tema të ndryshme me interes për sportdashësit në vend. Në çdo puntatë, lidhje me skype, intervista direkte me protagonistë të javës, për të sjellë tek të gjithë ndjekësit e futbollit, lajmet më të fundit.

Flash News

News24 Livestream