Home > SPORT BOTA

Ylberin në Rolex, ora e Harry Kane pushton rrjetin, çmim marramendës (FOTO)

Ylberin në Rolex, ora e Harry Kane pushton rrjetin, çmim

Harry Kane nuk arriti të zbriste në fushë me shiritin shumëngjyrësh në krahë, por kapiteni i “tre luanëve” ka vendosur të mishërojë këto simbole në super orën e tij.

Kane është parë në Katar me një orë Roleks shumëngjyrëshe. Ky detaj nuk i ka shpëtuar mediave të cilat shkruajnë se ora e Kane vlen nga 150-650 mijë dollarë.

Ky model i veçantë është i stiluar me 56 diamante dhe me flori 18 karatë. Në Katar nuk lejohen simbolet e komunitetit LGBTQ, por Kanë ke gjetur një zgjidhje shumë origjinale.

Flash News

News24 Livestream