Home > SPORT BOTA

Si një kapiten i vërtetë, Thiago Silva: Brazili është gati për të zhvilluar një botëror të madh

Si një kapiten i vërtetë, Thiago Silva: Brazili është

Si një kapiten i vertetë, Thiago Silva ka motivuar në maksimum Brazilin për Botërorin e Katarit. Në prag të takimit të parë ndaj Serbisë, mbrojtësi i brazilianëve është shprehur se skuadra është gati për të zhvilluar një kompeticion të madh.


“Këtë vit jemi të gjithë të motivuar dhe jemi një ekip shumë i fortë. Këtë herë është ndryshe. Ne jemi të përgatitur. Kërkoj nga tifozët të na mbështesin dhe të brohorasin për ne deri në fund, sepse jemi gati të luajmë një Botëror të madh” – Tha ai.

Flash News

News24 Livestream