Home > SPORT BOTA

Robert Levendovski, një oaz në shkretëtirë/ Transferimi i polakut te Barça siguron konkurrencë me…

Robert Levendovski, një oaz në shkretëtirë/ Transferimi i

Ardhja e sulmuesit polak në Barcelonë siguron konkurrencën me lojtarë të njohur.

Pasi ardhjet e mundshme të Halandit, i cili nënshkroi për Sitin, dhe Mbapesë, i cili rinovoi me PSG-në, u ndërprenë, La Liga kishte nevojë për lojtarë të cilët mund të ishin në vitrinë.

Në këtë drejtim ish-i i Bajernit, pa dyshim, do t’i dhurojë shkëlqim kampionatit dhe do t’i bëjë mirë konkurrencës.

Flash News

News24 Livestream