Home > SPORT BOTA

Një tjetër objektiv i merkatos “tradhton” Interin, 24-vjeçari pranë firmës me rivalët e Serisë A

Një tjetër objektiv i merkatos “tradhton” Interin,

Mbrojtësi i Fiorentinës, Nikola Milenkoviç është pranë akordit për rinovimin e kontratës me Fiorentinën që pritet të zyrtarizohet në orët e ardhshme.

Sipas raportimeve nga “Sky Sports”, kontaktet me drejtuesve të Fiorentinës dhe agjentit të mbrojtësit serb kanë qenë të suksesshme duke gjetur gjuhën e përbashkët për zgjatjen e kontratës aktuale që përfundon në vitin 2023.

Interi sheh kështu të humbasë një tjetër objektiv të merkatos, me Milenkoviç që në javët e fundit ishte përfolur për një transferim të mundshëm te zikaltërit.

Flash News

News24 Livestream