Home > SPORT BOTA

Katar 2022/ Festë dhe argëtim me partneret, ja si relaksohen anglezët pas kualifikimit

Katar 2022/ Festë dhe argëtim me partneret, ja si relaksohen

Pas fitores së merituar ndaj Uelllsit me rezultatin 3-0, “tre luanët” do të vazhdojnë rrugëtimin e tyre në Botërorin e Katarit.Për të festuar këtë arritje, futbollistët anglezë u ribashkuan me familjet, miqtë dhe partneret e tyre.

Nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, por edhe nga fotot e paparacëve, lojtarët duken shumë të afërt dhe të dashur me njerëzit e tyre të zemrës. Duket se kjo është periudha me relaksuese e tyre ne këtë Botëror.Kujtojmë që ndeshja e radhës për britanikët do jetë ajo me Senegalin, në fazën 1/16.

Uuu

Flash News

News24 Livestream