Home > SPORT BOTA

Joan Laporta “driblon” merkaton e Barcelonës: Ai nuk është një lojtari i yni, respektoj klubin

 

Joan Laporta “driblon” merkaton e Barcelonës: Ai nuk

Një nga lojtarët për të cilin është interesuar Barcelona në këtë merkato është Bernardo Silva. Pikërisht për këtë ccështje, ka folur presidenti i katalansve Joan Laporta.

“Bernardo Silva është një lojtar shumë i mirë, por ai i përket Manchester Cityt. Pra, duhet të respektoj një lojtar nga një klub tjetër dhe miqtë që kam atje (Pep, Txiki, Ferran, Khaldoon).

Ai është një lojtar i Manchester Cityt dhe unë duhet ta respektoj këtë lojtar dhe këtë klub” – Tha Laporta.Gjiganti i La Liga ka vepruar mirë në këtë merkato, duke ia dalë të afrojë lojtarë të rëndësishëm.

Flash News

News24 Livestream