Home > SPORT BOTA

Icardi përpiqet ta rifitojë, Wanda Nara ‘ul mburojën’: Jemi rritur së bashku, do shohim nëse…

Icardi përpiqet ta rifitojë, Wanda Nara ‘ul

Wanda Nara u kthye në Stamboll te fëmijët e saj por jo te Mauro Icardi . Sipërmarrësja argjentinase ndau imazhe të shtëpisë së saj të re, e cila është ngjitur me atë të zgjedhur për Mauro dhe fëmijët e tij.

Gjithçka filloi me disa video që Wanda postoi dhe më pas i fshiu pothuajse menjëherë, teksa në pamjet e publikuara mund të shihet qartë limuzina e vendosur në mënyrë romantike nga Mauro për ta mirëpritur atë. Petalet e trëndafilit, dritat e buta dhe fjalët e lojtarit që sugjeronin se ishte një takim mes të dashuruarve.

Lidhur me këtë, Wanda foli për mikrofonat e “Es por ahí”: “Jemi rritur bashkë Mauro dhe unë. Do të shohim se çfarë do të ndodhë”.

Gazetari argjentinas Guido Zaffora zbuloi më tej se gjërat mes tyre po shkojnë mirë: “Mauro po bën gjithçka për ta rifituar atë. Ëanda thotë se apartamenti i saj është në të njëjtën ndërtesë me Icardin”. Dhe për sa i përket rolit të saj si agjente e Icardit, asgjë nuk ka ndryshuar.

Flash News

News24 Livestream