Home > SHQIPËRIA

Zbardhen detaje nga dosja e SPAK/ U porosit nga Suel Çela të vrasë një biznesmen, ja për çfarë akuzohet tjetër Talo Çela

Zbardhen detaje nga dosja e SPAK/ U porosit nga Suel Çela të

“Balkan Web” zbardh të tjera detaje nga dosja hetimore e SPAK, gazetarja Klodiana Lala referuar dosjes hetimore thekson se Talo Çela akuzohet se vrau Fatmira Deden, ndërkohë që në kërkim është dhe Festim Çoli.

Gjithashtu një tjetër krim që i është kërkuar të kryhet nga Dumani është dhe porosia që ka bërë Suel Cela, i cili i ka kërkuar që të vrasë një biznesmen.

Ndërkohë, vrasjen e Emiljano Ramazanit e dyshohet se e ka kryer Skerdi Tasi, ndërsa shofer ditën kur ndodhi ngjarja ishte Henrik Hoxha.

Flash News

News24 Livestream