Home > SHQIPËRIA

VIDEO/ Identifikohet i plagosuri te "Komuna e Parisit", policia: 22-vjeçari u qëllua me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar

 

VIDEO/ Identifikohet i plagosuri te "Komuna e Parisit", policia:

Policia e Tiranës jep detaje për plagosjen te “Komuna e Parisit”.

Policia njofton se në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur 22-vjeçari Redi Balla.

Rreth orës 22:35, tek lulishtja në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit, në rrethana ende të paqarta, dyshohet se është plagosur me armë zjarri brenda mjetit të tij të parkuar shtetasi R.B, 22 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Shërbimet e Policisë kanë bërë rrethimin e zonës dhe po vijojnë kontrollin e saj për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentin e plotë të saj.

 

Flash News

News24 Livestream