Home > SHQIPËRIA

VIDEO/ Ngjarja tragjike në Kavajë, hapen dyert e mortit në shtëpinë e çiftit Shirja

BalkanWeb siguron pamje nga shtëpia e çiftit Shirja në Kavajë që pas një akti thuajse ‘horror’ humbën jetën ditën e sotme.

Gazetarja Klodiana Haxhiaj raporton se në këtë shtëpi kanë jetuar çifti Shirja, që prej 2 muajsh ishin ndarë.

Sot Bilbil Shirja e mori Fëllënxa Shiren duke e lidhur në makinë dhe më pas djegur. Ndërkohë në fund vari dhe veten në pyll.

(BalkanWeb)

News24 Livestream