Home > SHQIPËRIA

U gjet e pajetë mëngjesin e sotëm në Vlorë, identifikohet kush është gruaja që ishte larguar nga shtëpia pa asnjë gjurmë 5 ditë më parë (EMRI+FOTO)

U gjet e pajetë mëngjesin e sotëm në Vlorë,

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në Vlorë u gjet e mbytur në zonën e Petroliferës një grua.

Mësohet se viktima është 72-vjeçarja Nadire Nelaj, e cila ishte larguar nga banesa e saj rreth 5 ditë më parë.

Nelaj, kishte dalë nga banesa e saj në qytetin bregdetar rreth orës 07:30 të mëngjesit të 8 tetorit dhe që prej asaj dite nuk është kthyer më. Sipas familjarëve, e moshuara 3 muajt e fundit kurohej nga ankthi.

Flash News

News24 Livestream