Home > SHQIPËRIA

Tragjike në Korçë, vetëvritet me thikë brenda banesës 55-vjeçari (EMRI)

Tragjike në Korçë, vetëvritet me thikë brenda

Një ngjarje tragjike sapo ka ndodhur në Korçë, ku është vetëvrarë me thikë brenda banesës një 55-vjeçar.

“News24” mëson se i ka dhënë fund jetës shtetasi Edmond Lara, i cili dyshohet se kishte probleme të shëndetit mendor dhe kurohej.

Më datë 23.06.2022, rreth orës 15:30, në lagjen nr. 8, Korçë, në banesën e tij, dyshohet se është vetëvrarë me mjet prerës (thikë) shtetasi E. L., 55 vjeç.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Flash News

News24 Livestream