Home > SHQIPËRIA

Tentoi të fustë drogë në burgun e Drenovës, arrestohet polici (Emri)

Tentoi të fustë drogë në burgun e Drenovës, arrestohet

Arrestohet një polic pasi tentoi të fuste drogë në burgun e Drenovës.

Sipas informacioneve të para është arrestuar efektivi i policisë Nevis Ibrahimi, të cilit iu gjet një sasi lëndë narkotike.

Efektivi i është ushtruar një kontrolli në trup nga ku rezultuar dhe droga me vete.

Flash News

News24 Livestream