Home > SHQIPËRIA

Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve, plagosen dy persona, policia "blindon" kryeqytetin

Të shtëna me armë zjarri te ish-Parku i Autobusëve, plagosen

Disa të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Tiranë. Nga të dhënat e para, raportohet se të shtënat janë dëgjuar në zonën e ish-Parkut të Autobusëve, në kryeqytet.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur dy persona.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, pas marrjes së një telefonate për të shtënat, dhe po kreh zonën për identifikimin dhe kapjen e autorëve. Gjithashtu, shërbimet policore kanë ngritur pika të shumta kontrolli në kryeqytet për kapjen e autorëve të ngjarjes.

Flash News

News24 Livestream