Home > SHQIPËRIA

Spiropali flet nga foltorja, deputetët e opozitës i bien me duar tavolinave. Çfarë po ndodh në Kuvend

Spiropali flet nga foltorja, deputetët e opozitës i bien me duar

Teksa ministrja marrëdhëniet me Shtetin dhe Parlamentin, Elisa Spiropali flet nga foltorja e Kuvendit, ku po replikonte me deputetin Agron Shehaj, në shenjë proteste kundër fjalës së saj deputetët e opozitës kanë nisur t’i bien me duar tavolinave.


Në pamjet e siguruara nga gazetari Osman Stafa për BalkanWeb dëgjohet Spiropali teksa iu thotë deputetëve që s’po e lënë të flasë, ndërkohë këta të fundit i përgjigjen duke i rënë tavolinave të tyre.

Flash News

News24 Livestream