Home > SHQIPËRIA

“Sot është një ditë e vështirë”, Valentina Leskaj humb bashkëshortin: Nuk ia doli dot me COVID-in!

“Sot është një ditë e vështirë”,

Ish-ministrja, Valentina Leskaj ka ndarë në rrjetet sociale lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të bashkëshortit të saj.

Mes dhimbjes, Leskaj thotë se bashkëshorti i saj nuk mundi t’i bënte dot ballë koronavirusit. Ajo njofton ceremonia mortore do të jetë private për shkak të situatës.

“Të dashur miq sot është një ditë shumë e vështirë për mua, dy djemtë e mi Arianin, Besnikun dhe familjet e tyre. Humbëm njeriun tonë të dashur, bashkëshortin e babain model, gjyshin e dashur që nuk ja doli dot me sëmundjen e Covidit.

Për shkak të situatës ceremonia do jetë private.

Ju falenderojmë për mirëkuptimin”, shkruan Leskaj, në facebook.

Stafi i “Panorama” i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes.

News24 Livestream