Home > SHQIPËRIA

Shkodër/ Në kërkim ndërkombëtar për mashtrim, pengmarrje dhe vjedhje, arrestohet 30-vjeçari! Do ekstradohet drejt Suedisë

Shkodër/ Në kërkim ndërkombëtar për mashtrim,

Një 30 vjeçar është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Muriqanit pasi ishte i shpallur në kërkim ndërkombëtarë nga Suedia.

Në pranga ka rënë Bindi Agolli ,30 vjeç, banues në Kosovë..

30 vjeçari ishte shpallur në kërkim për mashtrim, pengmarrje dhe vjedhje  në Suedi dhe ishte dënuar me vite e 4 muaj burgim. Agolli pritet të ekstradohet drejt Suedisë. 

Materialet iu referuan Prokurorisë pranë Gjykatë së Shkallës së Parë Shkodër, për veprime të mëtejshme,. 

Flash News

News24 Livestream