Home > SHQIPËRIA

Rinisja e fluturimeve/ Rama reagon ndaj Metës: Ilir kam një lajm të keq për ty. Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër

Rinisja e fluturimeve/ Rama reagon ndaj Metës: Ilir kam një lajm

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar përmes një statusi në “Twitter” presidentin Ilir Meta, duke u shprehur se fluturimet në Aeroportin e Rinasit rfillojnë normalisht nesër. 

Statusi i plotë i Ramës 

Ilir kam një lajm të keq për ty: Vaksinat vijnë sot dhe fluturimet rifillojnë normalisht nesër! Plani yt me Saliun për bllokimin e vaksinimit e rikthimin e Rrunpallës në prag të zgjedhjeve dështoi! Dokrrat me reflektime e auditime, vazhdoji me Leshkon dhe Leskon në skutat e OFL!

Rinisja e fluturimeve/ Rama reagon ndaj Metës: Ilir kam një lajm

News24 Livestream