Home > SHQIPËRIA

Rama publikon videon, ja si duket kantieri i ndërtimit të stadiumit të ri në Kukës

Rama publikon videon, ja si duket kantieri i ndërtimit të stadiumit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sot ditën me një postim në Facebook, ku shihen pamjet e reja nga stadiumi i ri i Kukësit.

Siç shihet në videon e publikuar, në këtë stadium vijojnë punimet.

“MIRËMËNGJES?
dhe me disa sekonda nga kantieri i stadiumit të ri të Kukësit, “Zeqir Ymeri”, ju uroj ditë të mbarë?”, shkruan Rama.

News24 Livestream