Home > SHQIPËRIA

Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për krah në bulevard (Foto)

Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për

Pasi kanë ecur për disa minuta në Bulevard, kreu i PD Sali Berisha dhe kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta kanë qëndruar krah për krah në protestë.

Berisha më herët ndezi qiri në shkallët e kryeministrisë dhe më pas u largua për të qëndruar mes qytetarëve. Meta është takuar sakaq me qytetarët dhe më pas të dy janë vendosur në të njëjtin vend, përballë Kryeministrisë.

Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për
Protesta për vrasjen e 7-vjeçares, Berisha dhe Meta krah për\

Flash News

News24 Livestream