Home > SHQIPËRIA

Plas sherri në plazhin e Vlorës, dy të rinj ngacmojnë gra të martuara, bashkëshortët e tyre u përgjigjen me grushte (VIDEO)

Plas sherri në plazhin e Vlorës, dy të rinj ngacmojnë gra

Sërish trazira në Vlorë në këto ditë të nxehta të gushtit. Së fundmi një grup peshuesish janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin, në “Vega Beach”,  ku ka pasur edhe të gjakosur për shkak të sherrit me shqelma e grushte.

Shkak i këtij sherri janë bërë dy të rinj, që dyshohet se kanë ngacmuar dy gra. Këtë skenë të turpshme e kanë parë bashkëshortët dhe familjarët të cilët kanë ndërhyrë dhe janë konfliktuar me dy të rinjtë.

BalkanWeb ka mësuar se sherri ka shkuar aq keq sa është përdorur edhe forca fizike, me dy grupet respektive që kanë gjuajtur me grushte në drejtim të njëri-tjetrit.

Si pasojë e sherrit tre persona kanë përfunduar të gjakosur. Mësohet se nga qytetarë të ndryshëm është njoftuar policia dhe ambulanca për tu ardhur në ndihmë.

Flash News

News24 Livestream