Home > SHQIPËRIA

Marrëveshja për Portin e Durrësit kaloi në parlament, Vasili shpërthen ndaj maxhorancës: Ptu… turpi i këtij vendi me kryeministër dhe deputetë rilindjeje!

Marrëveshja për Portin e Durrësit kaloi në parlament, Vasili

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili ka reaguar pas votimi të marrëveshjes për projektin e Portit të Durrësit nga maxhoranca në Kuvend.

Vasili shkruan se 70 gjakshprishur, por edhe budallenj deputetë, që u vetëpërdorën si bedela që votojnë dhe s’bëjnë as gëk as mëk.

POSTIMI I PLOTË
Ky Edi Rama as firmosi as votoi vetë fare per kete marreveshjen e hajdutllekut te Portit te Durresit!
Mbajti ca fjalime te nje drogaxhiu, djersiti si lope, psheretiu, lehu dhe mjaulliu dhe ua la ketyre rrypave deputete, qe ta votojne hajduterine e tij 6 miliarde euro te Portit te Durresit.

Nja 70 gjakshprishur, por edhe budallenj deputete, qe u vetperdoren si bedela qe votojne dhe s’bejne as gëk as mëk.

Ky vetem grabit dhe rremben se sa per pergjegjesine…. ate jua le te tjereve sa here eshte ne hall.
Dhe mire e ben kur te tille deputete te pacipe votojne si bageti, qe u hedhin dy lopata tagji ne grazh dhe e pertypin e nuk hapin gojen.
Ptu… turpi i ketij vendi me KM & deputetë rilindjeje!

Vasili Fb
Vasili Fb

Flash News

News24 Livestream