Home > SHQIPËRIA

Lajmi i fundit/ Aksidenti i rëndë në Korçë, automjeti përplas për vdekje këmbësoren! Detajet e para

Lajmi i fundit/ Aksidenti i rëndë në Korçë, automjeti

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Lumalas në Korçë.

Një automjet ka përplasur për vdekje një këmbësore. Viktima nuk është identifikuar ende.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Flash News

News24 Livestream