Home > SHQIPËRIA

LAJMI FLASH/ “Opinion” me Klevis Balliun në News24: Çfarë faji ka Basha, që vjedh Rama?

LAJMI FLASH/ “Opinion” me Klevis Balliun në News24:

Ndërkohë që të dielën, demokratët i drejtohen selisë së kësaj partie për të dhënë pëlqimin e tyre me votë për liderin e ri të kësaj force politike, Klevis Balliu, deputeti i PD-së është përballë gazetares Ola Bruko duke folur pikërisht për këtë ngjarje të pritshme në partinë ku ai bën pjesë prej vitesh.

“Basha është lideri perendimor dhe me vizion që i duhet kësaj partie. Çfarë faji ka Basha që vjedh Rama? Zgjedhjet e 25 prillit u vodhën dhe kjo është e qartë si drita e diellit. Edi Rama kërkon të zhbëjë historinë. Ku janë kriminelët? Nuk i shoh nën arrest”. Rama nuk ka lidhje me interesin kombëtar”!

News24 Livestream