Home > SHQIPËRIA

LAJMI FLASH/ Kultivuan kanabis në tokën e tyre, në kërkim dy vëllezër në Fushë-Krujë

LAJMI FLASH/ Kultivuan kanabis në tokën e tyre, në kërkim dy

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasit me inicialet A. T., 32 vjeç dhe Y. T., 38 vjeç, banues në Larushkë, Fushë Krujë.

Gjatë kontrollit të ushtruar në një sipërfaqe toke në pronësi të tyre, u vërtetua se ishin mbjellë me prodhime bujqësore, shërbimet e Policisë kanë gjetur të kultivuar disa fidanë të dyshuar cannabis sativa.

News24 Livestream