Home > SHQIPËRIA

LAJM I FUNDIT/ Grabitja në Klos, policia: Gjashtë persona janë shoqëruar, vijon kontrolli në zonë

LAJM I FUNDIT/ Grabitja në Klos, policia: Gjashtë persona janë

Policia e Klosit ka dhënë detaje lidhur me gabitjen e ndodhur në fshatin Dom në Klos

Rreth orës 03.30, datë 02.10.2022,  në fshatin Dom, Klos,  persona ende të paidentifikuar dyshohet nën kërcënimin e armës, janë futur në banesën e shtetases Sh.Ll,  e cila ndodhej në banesë së bashku me djalin e saj   dhe me forcë   ju kanë marrë një shumë të konsiderueshme vlerash monetare.

Shërbimet e Policisë kanë  shoqëruar 6 persona në Komisariat, dhe vijon kontrolli i zonës  për kapjen e personave të  përfshirë në këtë ngjarje.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për zbardhjen dhe dokumentimin e ngjarjes.

Flash News

News24 Livestream