Home > SHQIPËRIA

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, dyshohet për viktima, ja informacionet e para

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, dyshohet për

Një aksident i rëndë raportohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Paraprakisht, sipas News 24 aksidenti ka ndodhur në fshatin Papër dhe dyshohet se ka viktima dhe persona të plagosur.

Mesohet se aksidenti ka ardhur si pasojë e tentativës për parakalim nga një prej mjeteve.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.

News24 Livestream