Home > SHQIPËRIA

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet bashkë me çiftin presidencial Biden.

Në foto shihet Rama, pranë Jeo Biden dhe bashkëshortes së tij Linda Rama dhe Zonjës së parë të SHBA-ve.

‘Foto e ditës’ shkruan Rama në postimin e tij.

Kryeministri Rama publikon foton me çiftin presidencial Biden

Flash News

News24 Livestream