Home > SHQIPËRIA

Kantieri i ndërtimit të aeroportit të Kukësit, Rama publikon videon: Puna vazhdon!

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga puna në kantierin e ndërtimit të aeroportit që po ndërtohet në Kukës.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.

“MIRËMËNGJES ?
dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë?”, shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.

News24 Livestream