Home > SHQIPËRIA

Jozefina Topalli nis fushatën për Tiranën, prezanton kandidatët për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit

Jozefina Topalli nis fushatën për Tiranën, prezanton

‘Lëvizja për Ndryshim’ ka zbuluar sot kandidatët për deputetë të Qarkut të Tiranës. Ka qenë kryetarja e kësaj partie, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ajo që ka prezantuar skuadrën e saj për kryeqytetin, të cilët do të garojnë për zgjedhjet e 25 prillit.

“Kam kënaqësi që kam në këtë listë të parë, përfaqësues nga të gjitha fushat dhe të gjitha moshat.”, tha Topalli.

LISTA
Elida Hoxha, pedagoge
Robert Çitozi, profesor
Lorenc Radovani, pedagog
Meri Krisaq Lalai, pedagoge/redaktore
Stela Jakova, menaxhim biznesi
Aben Basho, pedagog/botues
Lek Negri, pedagog
Franceska Memia
Jonuz Osman Agaj
Polikron Polluçi, mjek
Daniela Kavaja

News24 Livestream