Home > SHQIPËRIA

Humb jetën një nga shoferët nga aksidenti në Rrogozhinë. Detajet e para

Humb jetën një nga shoferët nga aksidenti në

Një aksident i rëndë me pasojë një të vdekur dhe tre të plagosur ka ndodhur në Rrogozhinë.

Policia bën me dije se në aksident janë përfshirë tre makina. Si pasojë, ka humbur jetën në vendngjarje njëri prej drejtuesve të mjeteve, shtetasi T. M., rreth 54 vjeç.

Në Rrogozhinë, janë përfshirë në përplasje 3 mjete. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën në vendngjarje njëri prej drejtuesve shtetasi T. M., rreth 54 vjeç, ndërsa 3 shtetas të tjerë janë dërguar në spital, ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

News24 Livestream