Home > SHQIPËRIA

FOTOT/ Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një mjet në lëvizje qëllon drejt “ML”-së, detajet e para

FOTOT/ Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, një mjet

Të shtëna me armë janë shënuar pak çaste më parë në dalje të qytetit të Lezhës.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për BalkanWeb se një automjet në lëvizje ka qëlluar në drejtim të një tjetër mjeti, tip “ML”.

Endë nuk raportohet për të lënduar, ndërsa policia ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur punën për zbardhjen e plotë të dinamikës.

Flash News

News24 Livestream