Home > SHQIPËRIA

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra ekskluzive shqiptare në “Air Albania”

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

Birra Korça nuk ka munguar mbrëmjen e kaluar në Air Albania, ku Shqipëria u përball me Poloninë.

Birra ekskluzive shqiptare në Air Albania, ështe shoqëruese e tifozëve në çdo ndeshje. E tillë ishte dhe atmosfera dje kur tifozët polak, shqiptarë dhe Plisat nga Prishtina kanë ndjekur ndeshjen e ndjeshme me Birra Korça dhe kanë festuar momentet emocionuese me birrën e parë shqiptare, e cilësuar jo më kot birrë për futboll.

Krah flamurit kuqezi, simbol i çdo ndeshjeje të Kombëtares, Birra Korça ka qenë në stadium për të shoqëruar në 90 minuta ndeshje tifozët e përfaqësueses sonë dhe për të kaluar momente të paharrueshme.

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

FOTO/ Plisat shijojnë ndeshjen me "Birra Korça", birra

Flash News

News24 Livestream