Home > SHQIPËRIA

FOTO/ Makina përfundon në trotuar, merr para 30-vjeçaren dhe përplaset me pemën. Policia jep detaje

FOTO/ Makina përfundon në trotuar, merr para 30-vjeçaren dhe

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes që ndodhi sot në Tiranë, ku një makinë pasi humbi kontrollin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë dhe një kalimtare të rastit.

Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Drejtuesi i mjetit po shoqërohet në ambientet e Komisariatit nr.4, për veprime të metejshme hetimore.
Grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

FOTO/ Makina përfundon në trotuar, merr para 30-vjeçaren dheFOTO/ Makina përfundon në trotuar, merr para 30-vjeçaren dheFOTO/ Makina përfundon në trotuar, merr para 30-vjeçaren dhe

News24 Livestream