Home > SHQIPËRIA

FOTO/ Aksident në Durrës, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal

FOTO/ Aksident në Durrës, makina del nga rruga dhe përfundon

Një aksident është regjistruar ditën e sotme te Kavalishenca në Durrës.

Gazetari Shkelzen Henkoja bën me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal .

Ndërkohë ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes ku edhe po bën të mundur identifikim e shkaqeve të aksidentit.

Flash News

News24 Livestream