Home > SHQIPËRIA

E rëndë/ Mbytet duke u larë në det pushuesi 67-vjeçar në Golem

E rëndë/ Mbytet duke u larë në det pushuesi 67-vjeçar

Një pushues ka humbur jetën tragjikisht në plazhin e Golemit në Kavajë.

Mësohet se viktima e identifikuar me inicialet Xh.K 67-vjeç është mbytur duke u larë në det.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

News24 Livestream