Home > SHQIPËRIA

E rëndë, bie nga pema, ndërron jetë 17-vjeçarja në Lushnje

E rëndë, bie nga pema, ndërron jetë 17-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Lushnjë këtë të diel.

Gazetari, Juli Kasapi raporton për “News24”, se 17-vjeçarja K.Gj ka rënë nga pema dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Thanasaj, ndërsa pritet që të ketë një version të saktë të ngjarjes së rëndë, edhe nga ana e policisë.

News24 Livestream