Home > Me Zemër të Hapur Lajmet

Detaje të rënda nga zjarri në qendrën tregtare, dyshohet për tre të zhdukur

Të tjera detaje të rënda dalin në dritë nga zjarri në qendrën tregtare, ku një godinë që prej mesditës së djeshme është përfshirë nga flakët. Gazetarja Anila Ahmataj në një lidhje live për ‘Me zemër të hapur’ në ‘News24’, dyshohet se ka 3 persona të zhdukur.

Sipas saj përveç shefit të sigurisë, Arjan Sala dhe një 17-vjeçari, dyshohet për një tjetër person. Deri më tani policia nuk ka dhënë informacione zyrtare në lidhje me numrin e saktë të personave të zhdukur.

News24 Livestream