Home > SHQIPËRIA

Basha takim me delegacionin nga Senati Amerikan, e pranishme dhe Yuri Kim

Basha takim me delegacionin nga Senati Amerikan, e pranishme dhe Yuri Kim

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të zhvillojë ditën e sotme një takim me një delegacion nga Kongresi Amerikan. Takimi mes tyre do të zhvillohet në orën 15:00, në selinë e Partisë Demokratike.

Në takim me kryedemokratin Basha do të jenë disa zyrtarë të Kongresit Amerikan, si dhe ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim.

Flash News

News24 Livestream