Home > SHQIPËRIA

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, raportime për të vdekur dhe të plagosur

Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër, raportime për

Një aksident është shënuar vetëm pak minuta më parë në superstradën Lezhë-Shkodër, në afërsi të Dajçit.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “BalkanWeb” se një automjet ka dalë nga rruga dhe paraprakisht flitet për një humbje jete dhe të plagosur.

Ndërkohë, aksidenti sapo ka ndodhur dhe të dhënat janë të pakta, pritet që detaje të reja të dalin në vijim.

Flash News

News24 Livestream