Home > Rrugëtim me Anilën Lajmet

Transformimi i papritur/ Iva Aliko lë jetën e natës për stërvitjen, shpallet kampione e Shqipërisë në bodybuilding

Këngëtarja e njohur Iva Aliko ka hequr dorë nga gjithçka për të ushtruar në palestër dhe i gjithë mundi i është shpërblyer pasi u shpall kampione e Shqipërisë në Body Fitness në Kampionatin Kombëtar të Bodybuilding.
Në një intervistë për emisionin 'Rrugëtim me Anilën' në News24 përpos sporit Iva foli dhe për jetën private.
" Po flas për herë të parë për ju. Sapo kam dalë nga një lidhje e gjatë, kam disa kohë që jam vetëm, nuk kam kohë për dashuri, jam e dashuruar me veten time, nuk kam kohë për askënd tjetër dhe dua t'i përkishtohem vetëm vetes time" u shpreh Iva

Flash News

News24 Livestream