Home > Rrugëtim me Anilën Lajmet

“Muhabetet e shtratit” ndajnë çiftin e ‘Përputhen’, Bruno: Më mirë tani, përpara se gjërat të bëheshin më keq

“Muhabetet e shtratit” ndajnë çiftin e

Florjana Gjini dhe Bruno Shemsho janë një nga çiftet e formuar në programin e dashurisë “Përputhen”.

Por vetëm pak kohë më parë ata kanë deklaruar për ndarjen nga njëri-tjetri. Në një intervistë për moderatoren Anila Çela në Neës24 ish-

konkurenti ka zbuluar dhe arsyet e ndarjes nga Ana.
“Unë jam tip që i vë re shumë detajet. Ndoqa 2-3 intervista të fundit që ajo dha dhe nuk u ndjeva fare mirë. Në një intervistë të saj më erdhi shumë rëndë, më peshoi shumë. Fliste për muhabete ‘shtrati’, gjëra që mund të duken ‘old fashion’ por për mua çfarë ndodh në një dhomë me 4 mure ngelet aty. Më mirë kështu, i parandalon gjërat në këtë pikë, para se të bëhen më keq më vonë”- u shpreh Bruno.

Flash News

News24 Livestream