Home > Rrugëtim me Anilën Lajmet

Brenda shtëpisë së Mihrije Braha, këngëtarja kosovare në një intervistë ndryshe

Brenda shtëpisë së Mihrije Braha, këngëtarja kosovare

Këngëtarja e njohur Kosovare Mihrije Braha ka realizuar sot nga ballkoni i shtëpisë së saj një lidhje me skype me moderatoren Anila Çela. Në këtë intervistë të ardhur ndryshe për shikuesit, Mihrija foli për jetën e saj, projektet muzikore duke dhënë dhe mesazhe për situatën e pandemisë globale Covid 19.

Këngëtarja u shpreh se familjarisht e kishin kaluar Covid 19, por kjo nuk i përjashton mundësitë për një infektim të dytë dhe kujdesi që po tregonin ishte i madh.

 

News24 Livestream