Home > Real Story Lajmet

VIDEO/ “Berisha dhe të tjerët”, editorial nga Sokol Balla

VIDEO/ “Berisha dhe të tjerët”, editorial nga Sokol Balla

Ka startuar mbrëmjen e sotme në News24 emisioni “Real Story”. Temat e aktualitetit, politika, por edhe çështjet e mprehta sociale dhe ekonomike do të jenë pjesë e debatit të mbrëmjes çdo të hënë dhe të enjte.

Shpallja ‘non grata’ e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe hyrja apo jo e tij në parlament është në fokus të editorialit të gazetarit Sokol Balla, por edhe qëndrimet nga maxhoranca dhe opozita.

News24 Livestream