Home > METROPOL

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7 këngëtarët e njohur që i janë bashkuar koncertit deri më tani (FOTO)

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

12 ditë përpara Sunny Hill Festival, ekipi i Dua Lipës ka zbuluar të paktën 6 emrat e parë të artistëve të cilët do të performojnë në skenën që po bëhet gati në Liqenin Artificial të Tiranës.

Action Bronson, reperi shqiptar me famë botërore do ti bashkohet Dafina Zeqirit, Tananai-t, Elgit Dodës, Dren Abazi-t, DJ Regard dhe reperit italian Fedez në një prej 3 mbrëmjeve të eventit muzikor.

“Ka vetëm një BAKLLAVA që merr përsipër skenën kryesore të Sunny Hill Tirana dhe ne jemi kaq të gatshëm të çmendemi me më të vërtetin Action Bronson’, shprehet ekipi i Sunny Hill.

Festivali ‘Sunny Hill’ në Tiranë do të mbahet në datat 26, 27 dhe 28 gusht.

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

“Sunny Hill Festival” në Tiranë, ja cilët janë 7

Flash News

News24 Livestream