Home > METROPOL

Ironizon Erjona Sulejmani: Të gjithë po martohen, po e mendoj edhe unë…

Ironizon Erjona Sulejmani: Të gjithë po martohen, po e mendoj edhe

Vera është një periudhë e mirë për futbollistët për të kurorëzuar dashuritë e tyre në martesa, pasi nuk janë të impenjuar me klubet  në kampionate të ndryshme. Të shumtë kanë qenë lojtarët që kanë publikuar foto këtë verë, nga ceremonitë përkatëse.

Modelja dhe ish-bashkëshortja e Dzemailit, Erjona Sulejmani  ka zgjedhur të ironizojë. Me anë të një story në rrjetin social Instagram, bukuroshja shkruan: “Këtë vit më vjen mirë që shoh që të gjithë po martohen! Edhe unë po e  mendoj”.

Me kë e kishte ajo? Kjo është pyetja që të gjithë do donin të merrnin një përgjigje.

Kii

Flash News

News24 Livestream