Home > KULTURE

Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, humb personin e shtrenjtë të familjes

Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, humb personin e

Shkumbin Ismaili, këngëtari i njohur shqiptar ka humbur personin e shtrenjtë të familjes, gjyshin. Këtë lajm të hidhur e ka dhënë vetë artisti nëpërmjet një postimi në InstaStory ku dhe ka publikuar një foto së bashku me gjyshin e ndjerë.

“Prehu në paqe gjysh”, ka shkruar Shkumbini, krahas fotos në studio bashkë me të shtrenjtin e tij.

 

Kujtojmë se në vitin 2018, këngëtari është bërë baba për herë të dytë të vogëlushit, të cilin e pagëzoi me emrin e veçantë, Brend.

Ishte vetë Shkumbini që bëri të ditur lajmin e ëmbël për fansat, duke publikuar një foto nga spitali, ku shfaqej dora e bashkëshortes së tij dhe një pjesë e imazhit të të sapolindurit.

Flash News

News24 Livestream