Home > KOSOVA

Bilanci i Covid Kosovë/ Asnjë i vdekur dhe 19 raste të reja në 24-orët e fundit

Bilanci i Covid Kosovë/ Asnjë i vdekur dhe 19 raste të reja

Kosova ka regjistruar 19 raste të reja nga COVID-19. Kjo shifër shënon një rënie në krahasim me një ditë më parë.

Ndërkohë vijon bilanci pozitiv pa viktima.

7 pacientë së fundmi e kanë fituar betejën me COVID-19.

News24 Livestream